Dostępne kolory nadwozia Mitsubishi L200

TAK SIĘ TWORZY LEGENDĘ

 

MITSUBISHI przez kilkanaście lat z rzędu odnosiło sukcesy w najtrudniejszym rajdzie samochodowym Dakar. Pajero deklasowało inne marki zajmując pierwsze miejsce na podium. Cały wyścig technologiczny i walka kierowców rajdowych służyły jednemu – sprawdzeniu niezawodnych rozwiązań dla wszystkich użytkowników samochodów Mitsubishi. Dziś legendą stają się hybrydowe silniki PHEV. Prace nad nimi zaczęły się w latach 70-tych XX w., by dziś cieszyć kierowców i chronić środowisko naturalne.

WZÓR JAKOŚCI I NIEZAWODNOŚCI

 

MITSUBISHI słynie w świecie motoryzacji z technologii, najwyższej jakości, nieustannego dążenia do nowoczesności i dbałości o ochronę środowiska. Japoński, mocny charakter udowadnia legendarnymi rozwiązaniami wdrażanymi w pojazdach na całym świecie. Czy będzie to napęd 4x4, czy wybitne silniki wysokoprężne, czy nowoczesne napędy hybrydowe cały świat wie, że Mitsubishi to motoryzacyjny wzór doskonałości i korporacyjny partner godny zaufania od ponad 100 lat.

PRZESTRZEŃ WYGODA I NIEZAWODNOŚĆ

 

Projektanci Mitsubishi L200 nigdy nie zapomnieli o jego prawdziwym przeznaczeniu. Kiedy  pracujesz w trudnych warunkach, Mitsubishi L200 zapewni Ci przestrzeni ładunkową, niezawodności i tyle komfortu ile potrzebujesz.

SOLIDNE PODSTAWY

 

Mitsubishi L200 jest zbudowany dla maksymalnej stabilności i trakcji. Specjalnie wzmocniona rama przyczynia się do idealnej astabilności podczas pokonywania trudnych odcinków, a jego nadwozie jest aerodynamicznie wyprofilowane na co zapewni komfortowe podróżowanie po autostradach i trasach szybkiego ruchu. Niezawodny napęd na 4 koła  4WD w połączeniu z zaawansowanym zawieszeniem, gwarantuje Ci całkowita kontrolę na samochodem.

2WD HIGH RANGE

 

Tryb standardowy 2H napęd na jedną oś wykorzystywany normalnych warunkach drogowych

4WD HIGH RANGE

 

Tryb 4WD napęd na wszystkie koła wykorzystywany na nierównych drogach i niebezpiecznych warunkach

4WD HIGH RANGE WITH LOCKED CENTER DIFFERENTIAL 

 

Tryb wykorzystywany na nierównym terenie z powierzchniami o niskiej przyczepności

4WD LOW RANGE WITH LOCKED CENTER DIFFERENTIAL 

 

Tryb wykorzystywany na nierównym terenie z powierzchniami o niskiej przyczepności

ŁATWA ZMIANA

TRYBÓW PRACY NAPĘDÓW

 

Teraz Mitsubishi L 200 jeszcze łatwiej i szybciej może dostosować rodzaj napędu jaki jest Ci aktualnie potrzeby wystarczy przekręcić pokrętło  i wybrać odpowiedni tryb a samochód sam dostosuje rodzaj pracy napędu.

 

 

MITSUBISHI L 200

MOŻESZ ZAUFAĆ W KAŻDYM TERENIE

 

TERAZ JUŻ NIE ZASKOCZY CIĘ ŻADNA TRUDNOŚĆ KTÓRA NAPOTKASZ NA TWOJEJ DRODZE DO CELU. TERAZ JUZ NIE MUSISZ POKONYWAĆ DODATKOWE KILOMETRY ABY OMINĄĆ PRZESZKODĘ. TERAZ PO PROSTU PRZEZ NIĄ PRZEJEŻDŻASZ.

 

 

45° KĄT JAZDY BOCZNEJ

 

Nisko położony środek ciężkości  Mitsubishi L200 i stałego zawieszenia przyczyniają się do imponującej stabilność nawet podczas jazdy w poprzek zbocza o nachyleniu nawet do 45 stopni.

 

31° KĄT NATARCIA ORAZ 28° KĄT WYJAZDU

 

Duży prześwit podwozia chroni samochód podczas zbliżania się do dużych przeszkód i stromych wzniesień. Wyjątkowo duży tylny prześwit zapobiega zadrapania podczas cofania i wjazdów na strome spadki.

 

26° KĄT RAMPY

 

Wystarczający odstęp w środkowej części Mitsubishi L200 chroni  gdy przemierzasz duże skały, rampy i przełomy lub przejazdy kolejowych. Więc można sobie wyzwania drogowe w dowolnych z pewnością że pokonasz ja ze większym spokojem

 

 

 

2016 L200 Short Video“Tough”(24sec) [MITSUBISHI]