03/11/2016

PREZENTACJA NOWYCH MODELI KIA

Optima SW oraz Niro

22/01/2017

Za nami II edycja

RM Filipowicz Ski CUP 2017

11/09/2015

SSANGYONG TIVOLI OTRZYMUJE

Główną nagrodę za ergonomię

Ostatnio mieliśmy przyjemność zaprezentować w naszym Salonie Kia dwa nowe modele z rodziny KIA - wersję kombi znanej już Optimy oraz zupełnie nowego SUV-a Niro. Oba samochody mają wiele do zaoferowania, nawet bardzo wymagającym klientom.

 

Przy tej specjalnej okazji, już tradycyjnie, połączyliśmy motoryzację ze sztuką, ponieważ zaprezentowaliśmy rzeźbiarstwo Józefa Sękowskiego.

 

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej galerii z tego wydarzenia oraz nowych samochód w naszym salonie!

Za nami kolejna II edycja RM Filipowicz Ski Cup organizowana dla klientów RM Filipowicz wraz z  MOZN w Narciarstwie Zjazdowym .

 

II edycja odbyła się w Czorsztyn Ski Kluszkowce dnia 22 stycznia. Na starcie stanęło aż 40 zawodników. Głównymi aktorami byli klienci RM Filipowicz, którym towarzyszyły całe rodziny oraz piękna pogoda specjalnie zamówiona na ten dzień przez organizatorów. Biorąc pod uwagę fakt, że w slalomie nasi uczestnicy nie startują codziennie  jest to imponująca ilość  zawodników, którzy rywalizowali w tej bardzo trudnej technicznie konkurencji.

Ssangyong Motor ogłosił, że jego nowy kompaktowy SUV Tivoli podczas 15 ceremonii wręczenia prestiżowych Ergonomic Design Awards otrzymał główną nagrodę za swoje fotele półkubełkowe. Nagrody “Ergonomiczny Projekt” wręczane są przez Koreańskie Towarzystwo Ergonomiczne, które ocenia ergonomię projektu w siedmiu kategoriach z punktu widzenia klienta. Obejmują one wygodę użytkownika, wydajność, funkcjonalność, jakość dotykową, bezpieczeństwo, konserwację i cenę.

27/02/2017

ZIMOWE TESTY KIA STINGER

W Szwecji, przy temperaturze do -35°C

Trwa ostatnia, bardzo intensywna i najbardziej ekstremalna z dotychczasowych faza testów Kia Stinger przed wprowadzeniem jej do sprzedaży w IV kwartale 2017 roku.

 

Z bazy testowej Kia, znajdującej się w pobliżu słynnej Północnej Pętli legendarnego Toru Nürburgring w Niemczech, grupa inżynierów wraz z samochodami testowymi na wiele dni przeniosła się w okolice koła podbiegunowego w północnej Szwecji, do krainy śniegu i lodu oraz tam, gdzie temperatura długo utrzymuje się poniżej zera.

11/08/2017

ZMIANA FORMY PRAWNEJ FIRMY

Szanowni Państwo,

 

Mamy przyjemność poinformować, iż z dniem 11 sierpnia 2017 roku firma RM Filipowicz Autoryzowany Serwis Renata Filipowicz z siedzibą w Krakowie zaprzestała  obsługi i serwisowania pojazdów marki Mitsubishi i KIA, a w jej miejsce wszelkie prawa i obowiązki związane ze sprzedażą, obsługą i serwisowaniem tych pojazdów przejęła spółka pod firmą RM Filipowicz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Klimeckiego 25, 30-705 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000540996, posiadająca nr NIP: 679-31-078-87 oraz REGON: 360741453, która jest obecnie w całym zakresie kontynuatorem działalności, praw i zobowiązań firmy RM Filipowicz Autoryzowany Serwis Renata Filipowicz.

 

Jednocześnie chcemy podziękować za dotychczasową owocną współpracę i mamy nadzieję na jej kontynuację w ramach działalności prowadzonej przez RM Filipowicz Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa.

09/11/2017

PREZENTACJA NOWYCH MODELI KIA

Kia Stinger i Stonic

W listopadzie mieliśmy przyjemność zaprezentować dwa nowe modele Kia: Stinger - przełomowy model marki w duchu Gran Turismo oraz przełamujący schematy, wyraźnie zarysowany Kia Stonic..

 

Był to dzień pełen wzniosłych wzruszeń (wystawa rzeźb Krystyny i Jerzego Nowakowskich), dobrej zabawy (koncert Jacka Wójcickiego), ale przede wszystkim gorących rozmów pasjonatów samochodów Kia.

 

Mieliśmy też przyjemność wręczyć nagrody zwycięzcą konkursu.