KAMPER CITY CAR

ŁĄCZY WYPOCZYNEK I PRZYJEMNĄ JAZDĘ.

 

Kamper City Car charakteryzuje się bardzo dobrymi wynikami czasowymi na drodze, a także wyposażeniem wewnętrznym o wysokiej funkcjonalności. Niezależnie czy korzysta się z niego podczas rodzinnych wakacji, romantycznej podróży dla dwóch osób, podczas spontanicznego weekendowego wypadu, bądź też poprostu w celu zrobienia większych zakupów - nowy City Car (samochód miejski) jest idealnym towarzyszem w każdej sytuacji. Zaawansowana funkcjonalność, maksymalna ilość miejsca załadunku i wysoka jakość wykonania zdecydowanie przemawiają za tym samochodem.

KAMPER BREVIO

OGROMNE MOŻLIWOŚCI W NIEWIELKICH GABARYTACH

 

Brevio jest idealnym towarzyszem we wszelkiego rodzaju wyjazdach, w szczególności, gdy są Państwo osobami, które nie tylko chcą spędzić urlop spokojny, ale również zawierający w sobie elementy akcji i przygody. Brevio jest pojazdem idealnie sprawdzającym się w praktyce – jest to koncepcja połączenia samochodu osobowego, codziennego użytku, z w pełni funkcjonalnym, komfortowym samochodem kempingowym. Pojazd ten łączy w sobie dwa światy - jest bardzo zwrotny i wszechstronny na drogach, a przy tym niezmiernie wygodny podczas wypoczynku.

KAMPER LYSEO FAMILY

MNÓSTWO PRZESTRZENI DLA KAŻDEGO

 

Nowoczesna rama podwozia z eleganckim rozmieszczeniem elementów graficznych to nie wszystko co Lyseo może zaproponować. Jest to zupełnie nowy model o komfortowym wnętrzu, gwarantującym wysokość wewnątrz nawet do 205 cm. Dzięki wielu ergonomicznym rozwiązaniom, w samochodzie można doświadczyć dużo więcej swobody oraz większy komfort użytkowania. W modelach Lyseo T istnieje możliwość zamontowania centralnego łóżka opuszczanego nad częścią mieszkalną, gwarantującego dodatkowe miejsce do spania kolejnym osobom.

KAMPER IXEO CLASS

NA NIEGO ZAWSZE MOŻNA LICZYĆ

 

Nowy Ixeo od zawsze wyznacza nowe standardy pośród pojazdów częściowo zintegrowanych z opuszczanym łóżkiem. Teraz przychodzi następna generacja - bestseller z zamontowanym, szerszym łóżkiem wzdłuż, zamiast w poprzek pojazdu! Jest to nowość na 2016 rok - łóżko jest opuszczane na specjalnych, stabilnych pasach i może być zatrzymane w dowolnej pozycji. Ponadto, Ixeo doposażony jest w wiele nowych funkcji, utrzymując przy tym swój oryginalny styl, sylwetkę i jednocześnie charakteryzując się maksymalną oszczędnością miejsca. Z wieloma specjalnymi eozwiązaniami, które są już dostępne w standardowej specyfikacji, nowy Ixeo spełnia wszystkie wymagania do tego, aby nasz wypoczynek był w pełni satysfakcjonujący.

KAMPER NEXXO

ZPROJEKTOWYCH Z FUNKCJONALNOŚCIĄ I ERGONOMIĄ.

 

Klasyka i popularność w jednym: Nexxo łączy wysokie standardy wzornictwa z funkcjonalnością i ergonomią. Sprawia, że łatwo zadowolić wszystkich tych, którzy cały czas szukają nowych miejsc na wypoczynek, jak i tych, którzy już swoje ulubione miejsca poznajdowali. Dzięki dobrej obsłudze i łatwej sterowności, każdy kilometr drogi staje się częścią wakacji. Warto przejrzeć przemyślane układy samochodu, zawierające wiele atrakcyjnych i praktycznych funkcji. Nie bez powodu Nexxo jest jednym z najpopularniejszych samochodów kempingowych marki Buerstner.

KAMPER TRAVEL VAN

Kompaktowy i wszechstronny 

 

Gdy planują Państwo wakacje, warto czasem kierować się wyobraźnią i puścić wodze fantazji. Całkowicie odnowiony Travel Van przemienia podróż w naprawdę przyjemną, dzięki wielu sprawdzonym koncepcjom, a także nowej strategii komfortu Buerstner. Kompaktowe wymiary zewnętrzne Travel Vana dają wszechstronne możliwości jazdy na drogach przybrzeżnych, krętych a także wąskich ulicach miasta. Sportowy wygląd zewnętrzny z pięknymi liniami koloru cappuccino, zaokrąglone krawędzie dachu, a także nowy przód Buerstner i wygodne ramy podwozia, idą zdecydowanie w parze z dynamiką jazdy.

KAMPER AVIANO

MAKSYMALNIE DUŻO PRZESTRZENI  

 

Nowy Aviano zachwyca pięknym przodem i harmonijnymi liniami tak, że przykuwa wzrok w każdym miejscu i daje kierowcy prawdziwą przyjemność z jazdy. Nowoczesny design w połączeniu z zaawansowanym wyposażeniem daje niezwykłą funkcjonalność. Takie cechy jak obniżona rama podwozia o zwiększonej ładowności, szerszy rozstaw kół tylnej osi, wygodne głębokie wejście do części mieszkalnej, czy drzwi do kabiny kierowcy to tutaj standardy. Nowy Aviano obiecuje bezgraniczną swobodę i dobre samopoczucie.

KAMPER ELEGANCE

PODRÓŻUJ W KRÓLEWSKIM STYLU

 

Okładkowy samochód elitarnej floty Buerstner: nowy Elegance. Jego charakterystyczna stylistyka z chwytliwą linią wzorniczą rozpoczynają się z przodu maski i są kontynuowane aż do samego końca. Elegance gwarantuje Państwu luksusowy, 5-gwiazdkowy urlop z bujnym wyposażeniem standardowym i wieloma dopracowanymi, nawet najdrobniejszymi, szczegółami. Niezwykle funkcjonalny i elegancki – jak sama nazwa wskazuje. Bardzo szerokie wejście wprowadza nas do niezwykłego wnętrza, które zachwyca swoją estetyką, wykonaniem i elegancją. Jesteśmy przekonani, że po wejściu do samochodu Elegance będą Państwo entuzjastycznie nastawieni do każdych wakacji.

KAMPER AGROS

MAKSIMUM KOMFORTU NA 4 KOŁACH

 

Mają Państwo ochotę na jakąś większą wycieczkę? W dowolnym momencie w roku? Z Argos to nie problem! - jest dobrze wyposażony nawet na podróżowanie zimą. Pomimo imponującej długości prawie 9 metrów, dzięki niskiemu podwoziu samochód się bardzo dobrze i bezpiecznie prowadzi. Już w wersji podstawowej Argos jest niemal w pełni wyposażony. Posiadając takie funkcje jak poszerzane drzwi Premium XL, aluminiowe ramy okien czy zintegrowany system podgrzewania wody ALDE – idealnie odzwierciedla doskonały stosunek ceny do jakości.

KAMPER LYSEO A

ABY WSZYSCY MOGLI PODRÓŻOWAĆ RAZEM

 

Lyseo A jest idealnym pojazdem dla wszystkich tych, którzy cenią sobie wakacje w większym gronie, przy jednoczesnym zachowaniu mobilności samochodu. Lyseo A ma kompaktowe wymiary, a przy tym jest w stanie swobodnie pomieścić aż 6 osób, zarówno podczas jazdy, jak i w nocy. Wszystko czego można oczekiwać od nowoczesnego samochodu kempingowego jest tutaj oczywiście wliczone: drzwi wejściowe w formacie XL, wysokiej jakości meble, nowoczesna koncepcja przestrzeni, i wiele innych. Pojazd dostępny jest w dwóch wersjach: z piętrowym i podwójnym łóżkiem z tyłu. Modele Lyseo A posiadają bardzo atrakcyjne ceny, co czyni je bardzo interesującymi dla wielu klientów.