Autoryzowany Salon

Mitsusbishi w Krakowie

pn. - pt.: od 10:00 do 18:00

sobota: od od 9:00 do 14:00

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

​​​​​​​

Marcin

Doniec

 Kierownik Salonu Mitsubishi


+48 695 66 33 55

marcin.doniec@rmfilipowicz.pl

Konrad

Kulig

Asystent ds. sprzedaży Mitsubishi


+48 669 60 56 01

konrad.kulig@rmfilipowicz.pl

Mateusz Krawczykowski

Specjalista ds. sprzedaży Mitsubishi

 

+48 695 66 55 63

mateusz.krawczykowski@rmfilipowicz.pl

Artur Rzepka

 Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

 

+48 605 55 73 34

artur.rzepka@rmfilipowicz.pl


Autoryzowany Salon

Kia w Krakowie

pn. - pt.: od 9:00 do 18:00
sobota: od od 9:00 do 14:00

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Jakub

Szczuciński

Kierownik Salonu Kia

 

+48 605 55 71 99

jakub.szczucinski@rmfilipowicz.pl

Bartłomiej

Skrobot

Specjalista ds. sprzedaży Kia


+48  695 66 33 22

bartlomiej.skrobot@rmfilipowicz.pl

Kalina

Ochman

Specjalista ds. sprzedaży Kia


+48 669 60 56 08

kalina.ochman@rmfilipowicz.pl

Marcin

Kwiecień

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 695 66 55 61

marcin.kwiecien@rmfilipowicz.pl

Artur Rzepka

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

 

+48 605 55 73 34

artur.rzepka@rmfilipowicz.pl


Autoryzowany Salon

Kia w Krakowie

pn. - pt.: od 9:00 do 18:00
sobota: od od 9:00 do 14:00

 

Kraków Bronowice

ul. Jasnogórska 9

Wojciech

Nowak

Kierownik Salonu Kia

 

+48 695 66 33 11

wojciech.nowak@rmfilipowicz.pl

Agnieszka

Stefanek

Recepcjonistka

 

+48 695 66 55 25

agnieszka.stefanek@rmfilipoiwcz.pl

Waldemar

Szulc

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 695 66 55 34

waldemar.szulc@rmfilipowicz.pl

 Kamil

Gugała

Asystent ds. sprzedaży Kia


+48 695 66 55 38

kamil.gugala@rmfilipowicz.pl


Autoryzowany Salon

SsangYong w Krakowie

pn. - pt.: od 9:00 do 18:00
sobota: od od 9:00 do 14:00

 

Kraków Zabłocie

ul. J. Dekerta 44

Marcin

Doniec

Specjalista ds. sprzedaży 


+48 695 66 33 55

marcin.doniec@rmfilipowicz.pl

Tadeusz

Walaszek

 

 

+48 609 50 50 45

tadeusz.walaszek@rmfilipowicz.pl


Autoryzowany Serwis

Kia - Mitsubishi - SsangYong

w Krakowie

pn - pt: od 7:00 do 19:00

sobota od 7:00 do 15:00

 

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Wiktoria

Janiszewska

Recepcja Serwisu

 

+48 695 66 11 33

wiktoria.janiszewska@rmfilipowicz.pl

Andrzej

Kurowski

Doradca Serwisowy

 

+48 695 66 00 44

andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

Sławomir

Majkowski

Doradca Serwisowy


+48 695 66 33 44

slawomir.majkowski@rmfilipowicz.pl

Dariusz

Król

Dyrektor Serwisu

 

+48 601 66 90 29

dariusz.krol@rmfilipowicz.pl

Justyna

Nowakowska

Recepcja Serwisu


+48 697 60 86 05

justyna.nowakowska@rmfilipowicz.pl​​​​​​​

Dariusz

Nosek

Doradca Serwisowy


+48 695 66 00 33

dariusz.nosek@rmfilipowicz.pl

Mateusz

Kubas

Doradca Serwisowy

 

+48 697 60 86 01

mateusz.kubas@rmfilipowicz.pl

Grzegorz

Igielski

Kierownik Serwisu

Specjalista ds. Gwarancji

+48 695 66 22 22

grzegorz.igielski@rmfilipowicz.pl


Części zamienne

Kia - Mitsubishi - SsangYong

w Krakowie

pn - pt: 7:00 do 19:00

sobota: 7:00 do 15:00


Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Wojciech

Rodak

Kierownik działu części zamiennych


+48 695 66 00 77

wojciech.rodak@rmfilipowicz.pl

Przemysłąw

Grodecki

Specjalisata ds. części zamiennych

 

+48 695 66 00 77

adrian.plaszczyca@rmfilipowicz.pl

Michał

Ropa

Specjalisata ds. części zamiennych

 

+48 661 55 95 59

michal.ropa@rmfilipowicz.pl

Grzegorz

Światowiec

Specjalisata ds. części zamiennych Samochodów powypadkowych

+48 695 66 22 11

grzegorz.swiatowiec@rmfilipowicz.pl


Finansowanie zakupu

samochodów nowych i używanych Ubezpieczenia Komunikacyjne

od 9:00 do 18:00

Weekend nieczynne

 

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Magdalena

Serafin

Specjalistka ds. finansowania i ubezpieczeń

 

+48 605 55 73 55

magdalena.serafin@rmfilipowicz.pl

Sława

Kwiatkowska

Specjalistka ds. finansowania

 

+48 695 66 66 41

slawa.kwiatkowska@rmfilipowicz.pl

Oliwia

Nycz

Specjalistka ds. finansowania i ubezpieczeń

 

+48 695 66 55 62

oliwia.nycz@rmfilipowicz.pl

Sebastian

Borys

Specjalista ds. ubezpieczeń 

 

+48 695 66 00 99

sebastian.borys@rmfilipowicz.pl


Likwidacjia Szkód

Komunikacyjnych

i Naprawy Powypadkowe

o 8:00 do 18:00

Weekend nieczynne



Kraków Zabłocie

ul. J. Dekerta 44

Marcin

Muntean

Kierownik ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 607 28 64 44

marcin.muntean@rmfilipowicz.pl

Anna

Gajos

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 603 63 03 40

anna.gajos@rmfilipowicz.pl

Rafał

Cetnarowicz

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 695 66 33 00

rafal.cetnarowicz@rmfilipowicz.pl

Krzysztof

Piekarczyk

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 695 66 22 55

krzysztof.piekarczyk@rmfilipowicz.pl

Tomasz

Sławiński

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 605 55 73 35

tomasz.slawinski@rmfilipowicz.pl

Grzegorz

Światowiec

Specjalisata ds. części zamiennych Samochodów powypadkowych

+48 695 66 22 11

grzegorz.swiatowiec@rmfilipowicz.pl