INFOLINIA:  +48 12 257 35 00

Autoryzowany Salon

Mitsusbishi w Krakowie

pn. - pt .: od 10:00 do 18:00

sobota: od 9:00 do 14:00

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Marcin

Doniec

Kierownik Salonu Mitsubishi


+48 695 66 33 55

marcin.doniec@rmfilipowicz.pl

Artur

Rzepka

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych


+48 605 55 73 34

artur.rzepka@rmfilipowicz.pl


Autoryzowany Salon

Kia w Krakowie

pn. - pt .: od 9:00 do 18:00
sobota: od od 9:00 do 14:00

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Bartłomiej

Skrobot

Z-ca Kierownika Salonu Kia

 

+48 695 66 33 22

bartlomiej.skrobot@rmfilipowicz.pl

Dariusz

Kozub

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 669 60 56 08

dariusz.kozub@rmfilipowicz.pl

Marcin

Kwiecień

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 695 66 55 61

marcin.kwiecien@rmfilipowicz.pl

Mateusz Krawczykowski

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 695 66 55 63

mateusz.krawczykowski@rmfilipowicz.pl

Artur

Rzepka

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych


+48 605 55 73 34

artur.rzepka@rmfilipowicz.pl


Autoryzowany Salon

Kia w Krakowie

pn. - pt.: od 9:00 do 18:00
sobota: od od 9:00 do 14:00

 

Kraków Bronowice

ul. Jasnogórska 9

Wojciech

Nowak

Kierownik Salonu Kia

 

+48 695 66 33 11

wojciech.nowak@rmfilipowicz.pl

Karolina Tańcula

Recepcja

 

+48 695 66 55 25

karolina.tancula@rmfilipowicz.pl

Dominik Wierzba

Asystent sprzedaży

 

+48 605 55 71 99

dominik.wierzba@rmfilipowicz.pl

 Kamil

Gugała

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 695 66 55 38

kamil.gugala@rmfilipowicz.pl

  Przemysław

Gałek

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 669 60 56 01

przemyslaw.galek@rmfilipowicz.pl


Autoryzowany Serwis

Kia - Mitsubishi - SsangYong

w Krakowie

pn - pt: od 7:00 do 19:00

sobota od 7:00 do 15:00

 

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Grzegorz

Igielski

Kierownik Serwisu

Specjalista ds. Gwarancji

+48 695 66 22 22

grzegorz.igielski@rmfilipowicz.pl

Andrzej

Kurowski

Doradca Serwisowy

 

+48 695 66 00 44

andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

Mateusz

Kubas

Doradca Serwisowy

 

+48 697 60 86 01

mateusz.kubas@rmfilipowicz.pl

Dariusz

Nosek

Doradca Serwisowy


+48 695 66 00 33

dariusz.nosek@rmfilipowicz.pl

Dariusz

Król

Dyrektor Serwisu

 

+48 601 66 90 29

dariusz.krol@rmfilipowicz.pl

Justyna

Nowakowska

Recepcja Serwisu


+48 697 60 86 05

justyna.nowakowska@rmfilipowicz.pl​​​​​​​

Liliia
Mirzaliieva

Recepcja Serwisu


+48 695 66 11 33

liliia.mirzaliieva@rmfilipowicz.pl

Sławomir

Majkowski

Doradca Serwisowy


+48 695 66 33 44

slawomir.majkowski@rmfilipowicz.pl


Części zamienne

Kia - Mitsubishi - SsangYong

w Krakowie

pn - pt: od 7:00 do 19:00

sobota od 7:00 do 15:00

 

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Wojciech

Rodak

Kierownik działu części zamiennych


+48 695 66 00 77

wojciech.rodak@rmfilipowicz.pl

Grzegorz

Światowiec

Specjalista ds. części zamiennych Samochodów powypadkowych

+48 695 66 22 11

grzegorz.swiatowiec@rmfilipowicz.pl

Michał

Ropa

Specjalista ds. części zamiennych

 

+48 661 55 95 59

michal.ropa@rmfilipowicz.pl

Łukasz

Zygadło

Specjalista ds. części zamiennych

 

+48 695 66 00 77

lukasz.zygadlo@rmfilipowicz.pl


Finansowanie zakupu
samochodów nowych i używanych

Ubezpieczenia Komunikacyjne

w Krakowie

pn - pt: od 9:00 do 18:00

Weekend nieczynne

 

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Magdalena

Serafin

Specjalistka ds. finansowania i ubezpieczeń

 

+48 605 55 73 55

magdalena.serafin@rmfilipowicz.pl

Oliwia

Nycz-Kutaj

Specjalistka ds. finansowania i ubezpieczeń


+48 695 66 55 62

oliwia.nycz@rmfilipowicz.pl

Sebastian

Borys

Specjalista ds. ubezpieczeń 

 

+48 695 66 00 99

sebastian.borys@rmfilipowicz.pl


Likwidacja Szkód Komunikacyjnych i 

Naprawy Powypadkowe

w Krakowie

pn - pt: od 8:00 do 18:00

Weekend nieczynne

 

 

Kraków Zabłocie

ul. Dekerta 44

Marcin

Muntean

Kierownik ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 607 28 64 44

marcin.muntean@rmfilipowicz.pl

Anna

Młyńska

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 603 63 03 40

anna.mlynska@rmfilipowicz.pl

Grzegorz

Światowiec

Specjalista ds. części zamiennych Samochodów powypadkowych

+48 695 66 22 11

grzegorz.swiatowiec@rmfilipowicz.pl

Krzysztof

Piekarczyk

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 695 66 22 55

krzysztof.piekarczyk@rmfilipowicz.pl

Adrian

Płaszczyca

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 605 55 73 35

adrian.plaszczyca@rmfilipowicz.pl

Michał

Kubik

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 695 66 33 00

michal.kubik@rmfilipowicz.pl