Autoryzowany Salon

Mitsusbishi w Krakowie


Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Marcin

Doniec

Specjalista ds. sprzedaży Mitsubishi

 

+48 695 66 33 55

marcin.doniec@rmfilipowicz.pl

Dawid

Leśniak

Sprzedaż Samochodów Używanych

 

+48 605 55 73 34

dawid.lesniak@rmfilipowicz.pl

Mateusz Krawczykowski

Specjalista ds. sprzedaży Mitsubishi

 

+48 695 66 55 63

mateusz.krawczykowski@rmfilipowicz.pl

Konrad

Kulig

Asysten ds. sprzedaży Mitsubishi


+48 669 60 56 01

konrad.kulig@rmfilipowicz.pl


Autoryzowany Salon

Kia w Krakowie


Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Jakub

Szczuciński

Kierownik Salonu Kia

 

+48 605 55 71 99

jakub.szczucinski@rmfilipowicz.pl

Bartłomiej

Skrobot

Specjalista ds. sprzedaży Kia


+48  695 66 33 22

bartlomiej.skrobot@rmfilipowicz.pl

Kalina

Ochman

Specjalista ds. sprzedaży Kia


+48 669 60 56 08

kalina.ochman@rmfilipowicz.pl

Michał

Oraczko

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 695 66 55 61

michal.oraczko@rmfilipowicz.pl


Autoryzowany Salon

Kia w Krakowie

 

Kraków Bronowice

ul. Jasnogórska 9

Wojciech

Nowak

Kierownik Salonu Kia

 

+48 695 66 33 11

wojciech.nowak@rmfilipowicz.pl

Waldemar

Szulc

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 695 66 55 34

waldemar.szulc@rmfilipowicz.pl

Gracjan

Miernicki

Specjalista ds. sprzedaży Kia


+48 695 66 55 38

gracjan.miernicki@rmfilipowicz.pl

Magdalena

Serafin

Recepcjonistka

 

+48 126 55 22 22

gracjan.miernicki@rmfilipowicz.pl


Autoryzowany Salon

SsangYong w Krakowie

 

Kraków Zabłocie

ul. J. Dekerta 44

Radomir

Jillek

Kierownik Salonu SsangYong


+48 695 66 00 11

radomir.jillek@rmfilipowicz.pl

Tadeusz

Walaszek

Dyrektor ds. jakości

 

+48 609 50 50 45

tadeusz.walaszek@rmfilipowicz.pl


Autoryzowany Serwis

Kia - Mitsubishi - SsangYong

w Krakowie

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Dariusz

Król

Kierownik Serwisu

 

+48 601 66 90 29

dariusz.krol@rmfilipowicz.pl

Adrian

Płaszczyca

Doradca Serwisowy


+48 695 66 33 44

adrian.plaszczyca@rmfilipowicz.pl

Mateusz

Kubas

Doradca Serwisowy

 

+48 697 60 86 01

mateusz.kubas@rmfilipowicz.pl

Agnieszka

Matuła

Recepcja Serwisu

 

+48 695 66 11 33

agnieszka.matula@rmfilipowicz.pl

Grzegorz

Igielski

Zastępca Kierownika Serwisu

Specjalista ds. Gwarancji

+48 695 66 22 22

grzegorz.igielski@rmfilipowicz.pl

Andrzej

Kurowski

Doradca Serwisowy

 

+48 695 66 00 441

andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

Dariusz

Nosek

Doradca Serwisowy

 

+48 695 66 00 33

andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

Justyna

Nowakowska

Recepcja Serwisu


+48 697 60 86 05

justyna.nowakowska@rmfilipowicz.pl​​​​​​​


Części zamienne

Kia - Mitsubishi - SsangYong

w Krakowie

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Wojciech

Rodak

Kierownik działu części zamiennych


+48 695 66 00 77

wojciech.rodak@rmfilipowicz.pl

Przemysłąw

Grodecki

Specjalisata ds. części zamiennych

 

+48 695 66 00 77

adrian.plaszczyca@rmfilipowicz.pl

Michał

Ropa

Specjalisata ds. części zamiennych

 

+48 661 55 95 59

michal.ropa@rmfilipowicz.pl

Grzegorz

Światowiec

Specjalisata ds. części zamiennych Samochodów powypadkowych

+48 695 66 22 11

grzegorz.swiatowiec@rmfilipowicz.pl


Finansowanie zakupu

samochodów nowych i używanych Ubezpieczenia Komunikacyjne

 

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Karolina

Filipowicz-Piszczek

Specjalistka ds. finansowania i ubezpieczeń


+48 605 55 73 55

karolina.filipowicz@rmfilipowicz.pl

Sława

Kwiatkowska

Specjalistka ds. finansowania

 

+48 695 66 66 41

slawa.kwiatkowska@rmfilipowicz.pl

Oliwia

Nycz

Specjalistka ds. finansowania i ubezpieczeń

 

+48 695 66 55 62

oliwia.nycz@rmfilipowicz.pl

Sebastian

Borys

Specjalista ds. ubezpieczeń 

 

+48 695 66 00 99

sebastian.borys@rmfilipowicz.pl


Likwidacjia Szkód

Komunikacyjnych

i Naprawy Powypadkowe

 

 

Kraków Zabłocie

ul. J. Dekerta 44

Marcin

Muntean

Kierownik ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 607 28 64 44

marcin.muntean@rmfilipowicz.pl

Anna

Gajos

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 603 63 03 40

anna.gajos@rmfilipowicz.pl

Rafał

Cetnarowicz

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 695 66 33 00

rafal.cetnarowicz@rmfilipowicz.pl

Krzysztof

Piekarczyk

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 695 66 22 55

krzysztof.piekarczyk@rmfilipowicz.pl

Tomasz

Sławiński

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 605 55 73 35

tomasz.slawinski@rmfilipowicz.pl

Grzegorz

Światowiec

Specjalisata ds. części zamiennych Samochodów powypadkowych

+48 695 66 22 11

grzegorz.swiatowiec@rmfilipowicz.pl