OBSŁUGA KLIENTA: +48 12 257 35 00


MyContact - Obsługa Klienta 

pn. - pt .: od 7:00 do 19:00
sobota: od od 9:00 do 15:00

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Justyna

Nowakowska

Koordynator

 

+48 12 257 35 00

justyna.nowakowska@rmfilipowicz.pl

Weronika
Targosz

Konsultant

 

+48 12 257 35 00

weronika.targosz@rmfilipowicz.pl

Natalia Skalny

Konsultant

 

+48 12 257 35 00

natalia.skalny@rmfilipowicz.pl

Autoryzowany Salon

Kia w Krakowie

pn. - pt .: od 9:00 do 18:00
sobota: od od 9:00 do 14:00

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Wojciech Nowak

Kierownik  Salonu Kia 

 

+48 12 257 35 00

wojciech.nowak@rmfilipowicz.pl

Dariusz

Kozub

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 12 257 35 00

dariusz.kozub@rmfilipowicz.pl

Mateusz

Mazur

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 12 257 35 00

mateusz.mazur@rmfilipowicz.pl

Bartłomiej Skrobot

Z-ca Kierownika Salonu Kia 

 

+48 12 257 35 00

bartlomiej.skrobot@rmfilipowicz.pl

Marcin

Kwiecień

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 12 257 35 00

marcin.kwiecien@rmfilipowicz.pl

Kamil

Gugała

Specjalista ds. sprzedaży  Kia

 

+48 12 257 35 00

kamil.gugala@rmfilipowicz.pl

Przemysław

Gałek

Specjalista ds. sprzedaży Kia

 

+48 12 257 35 00

przemyslaw.galek@rmfilipowicz.pl


Salon sprzedaży samochodów używanych

w Krakowie

pn. - pt.: od 10:00 do 18:00
sobota: od od 9:00 do 14:00

 

Kraków Zabłocie

ul.  Klimeckiego 25

Jakub Cholewa

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych 

 

+48 12 257 35 00

jakub.cholewa@rmfilipowicz.pl


Autoryzowany Serwis

Kia - Mitsubishi 

w Krakowie

pn - pt: od 7:00 do 19:00

sobota od 7:00 do 15:00

 

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Grzegorz

Igielski

Kierownik Serwisu

Specjalista ds. Gwarancji

 

+48 12 257 35 00

grzegorz.igielski@rmfilipowicz.pl

Andrzej

Kurowski

Doradca Serwisowy

 

+48 12 257 35 00

andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

Dariusz

Nosek

Doradca Serwisowy

 

+48 12 257 35 00

dariusz.nosek@rmfilipowicz.pl

Dariusz

Król

Dyrektor Serwisu

 

+48 12 257 35 00

dariusz.krol@rmfilipowicz.pl

Sławomir

Majkowski

Doradca Serwisowy

 

+48 12 257 35 00

slawomir.majkowski@rmfilipowicz.pl

Mateusz

Główka

Doradca Serwisowy

 

+48 12 257 35 00

mateusz.glowka@rmfilipowicz.pl


Części zamienne

Kia - Mitsubishi

w Krakowie

pn - pt: od 7:00 do 19:00

sobota od 7:00 do 15:00

 

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Wojciech

Rodak

Kierownik działu części zamiennych

 

+48 12 257 35 00

wojciech.rodak@rmfilipowicz.pl

Michał

Ropa

Specjalista ds. części zamiennych

 

+48 12 257 35 00

michal.ropa@rmfilipowicz.pl

Łukasz

Zygadło

Specjalista ds. części zamiennych

 

+48 12 257 35 00

lukasz.zygadlo@rmfilipowicz.pl


Finansowanie zakupu
samochodów nowych i używanych

Ubezpieczenia Komunikacyjne

w Krakowie

pn - pt: od 9:00 do 18:00

 

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Oliwia

Nycz-Kutaj

Specjalista ds. finansowania i ubezpieczeń

 

+48 12 257 35 00

oliwia.nycz@rmfilipowicz.pl

Sebastian

Borys

Specjalista ds. ubezpieczeń 

 

+48 12 257 35 00 

sebastian.borys@rmfilipowicz.pl


Likwidacja Szkód Komunikacyjnych i 

Naprawy Powypadkowe

w Krakowie

pn - pt: od 8:00 do 18:00

 

 

Kraków Zabłocie

ul. Dekerta 44

Marcin

Muntean

Kierownik ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

 

+48 12 257 35 00

marcin.muntean@rmfilipowicz.pl

Anna

Młyńska

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

 

+48 12 257 35 00

anna.mlynska@rmfilipowicz.pl

Krzysztof

Piekarczyk

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

 

+48 12 257 35 00

krzysztof.piekarczyk@rmfilipowicz.pl

Adrian

Płaszczyca

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

 

+48 12 257 35 00

adrian.plaszczyca@rmfilipowicz.pl

Przemysław

Klimek

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

 

+48 12 257 35 00

przemyslaw.klimek@rmfilipowicz.pl