Dostępne kolory nadwozia Mitubishi Outlander

Mitsubishi OUTLANDER

Nowy. Jeszcze bardziej doskonały

NOWY DYNAMICZNY STYL

 

Mitsubishi Outlander ma nowy, dynamiczny wygląd wyrażający jego siłę, a jednocześnie śmiało może pochwalić się bezkonkurencyjną jakością wykonania, odpornością na warunki drogowe i nadzwyczajnymi osiągami. Przebojowy i atrakcyjny design nowego Outlandera jest obietnicą nieznanej dotychczas przyjemności płynącej z jazdy samochodem typu SUV.

PORYWAJĄCA MOC

 

Outlander zapewnia wysokie osiągi, jakich oczekujesz od samochodu SUV, łącznie z mocnym przyspieszeniem i świetnym prowadzeniem. W każdym miejscu, w które się udasz, będziesz mógł cieszyć się zaletami SUV-a nowej generacji, minimalizując swój wpływ na środowisko naturalne dzięki niskiemu zużyciu paliwa i niskiej emisji dwutlenku węgla.

UWOLNIONA PRZESTRZEŃ I WYGODA

 

Mitsubishi Outlander otacza kierowcę i pasażerów bezkonkurencyjnym komfortem. Nawet najdłuższa podróż nie będzie męcząca dzięki przestronnemu wnętrzu, wygodnym siedzeniom dla siedmiu osób oraz najwyższej jakości materiałom, w tym prawdziwej skórze. Mitsubishi Outlander został wyposażony w dodatkowe tylne siedzenia które można dowolnie składać, co pozwala sprostać nawet bardzo wysokim wymaganiom pasażerów chcących podróżować w nawet w siedem osób.

WYGODNE SIEDZENIA TRZECIEGO RZĘDU

 

Trzeci rząd foteli został wykonany z takich rodzajów sprężyn i wypełnienia, które zapewniają komfort przez długie godziny podróży. Fotele można ustawić w dowolnej z czterech pozycji. Siedzenia drugiego i trzeciego rzędu można dowolnie aranżować, aby zmieścili się zarówno pasażerowie, jak i bagaż. Ostatni rząd foteli można także złożyć, uzyskując niezwykle dużą i płaską przestrzeń bagażową. Możliwość złożenia foteli drugiego rzędu stwarza łatwy dostęp do trzeciego rzędu siedzeń.

NOWA JAKOŚĆ I WYCISZONE WNĘTRZE

 

Jazda nowym Outlanderem to nadzwyczajne doznanie, które jest zasługą świetnej sterowności samochodu i najwyższej jakości materiałów. Komfort wzrasta tym bardziej, że wprowadzono 33 udoskonalenia redukujące poziom wstrząsów i hałasu powodowanego przez silnik, nawierzchnię i wiatr. Wszystkie szczegóły – od cicho domykających się drzwi po udoskonalone siedzenia i panel sterowniczy – zwiększają satysfakcję płynącą z jazdy.

SYSTEM AUDIO

 

Obsługa systemu audio w Mitsubishi Outlander jest niezwykle łatwa dzięki wyświetlaczowi dotykowemu. Co więcej, 6,1-calowy ekran QVGA wyświetla też widok z tylnej kamery.

WIELOFUNKCJNY WYŚWIETLACZ

 

Duży i przejrzysty wyświetlacz ciekłokrystaliczny znajduje się w środkowej części deski rozdzielczej. Podaje on na bieżąco wszelkie użyteczne informacje na temat samochodu, podróży, temperatury zewnętrznej, systemu ECO itp.

ODTWARZACZ CD/MP3

 

Wysokiej jakości radio/odtwarzacz CD z wejściem USB umożliwia podłączenie iPoda lub innego urządzenia, aby słuchać z niego muzyki lub naładować jego baterię.

2016 OUTLANDER Promotional Video [MITSUBISHI]