Dostępne kolory nadwozia Mitubishi Space Star

WYSOKI STANDARD, WYSOKA JAKOŚĆ

 

W zgiełku miejskich szos wyróżnisz się dzięki soczystym kolorom nadwozia. Daj się ponieść fantazji i wybierz ten, który najlepiej wyraża Twój charakter. Żywe barwy w najmodniejszych odcieniach sprawiają, że na drodze będziesz prezentował się z jeszcze większą klasą, a jazda Space Starem przyniesie jeszcze więcej radości.

 

Space Star wyposażony jest w nowoczesne i niezawodne silniki benzynowe MIVEC (Innowacyjny Elektroniczny System Kontroli Zaworów Mitsubishi), żywo reagujące na Twoje działania. Ta technologia opracowana przez japońskich inżynierów gwarantuje szerszy zakres obrotów użytkowych. Oznacza to, że przy mniejszych obrotach, np. podczas ruszania, samochód ma większą zrywność. Przy większych obrotach możesz się cieszyć szybszą jazdą i dynamiką. Innowacyjna konstrukcja silnika pozwala także rzadziej zmieniać biegi i znacznie obniżyć poziom spalania

WIĘCEJ NIŻ SIĘ SPODZIEWASZ

 

Space Star przewyższa swoją klasę. Łączy to, co wydaje się trudne do pogodzenia. To łatwy w prowadzeniu samochód miejski z niezwykle przestronnym wnętrzem. Zaskakuje niskim zużyciem paliwa, nie tracąc przy tym nic z mocy, wygody ani bezpieczeństwa pasażerów. Bezkompromisowe podejście do jakości nie przeszkodziło utrzymać przystępnej ceny.

 

Nowy Space Star oferuje wszystko, co powinien posiadać miejski samochód. To samochód współczesnego kierowcy. Wysoki standard, wysoka jakość. Wybierz kolor nadwozia swojego Space Stara z palety intensywnych, nowoczesnych barw i dobierz wyposażenie zgodne z upodobaniami. Już podstawowa wersja zapewni Ci komfort niespotykany w tej klasie samochodów. Radio CD, klimatyzacja czy elektrycznie regulowane lusterka to tylko niektóre z długiej listy elementów wyposażenia w standardzie. Co ważne, każdy z tych detali ma gwarancję japońskiej niezawodności.

2015 SPACE STAR Promotional Video (30sec) [MITSUBISHI]