RM Filipowicz to firma z wieloletnim doświadczeniem, nieustannie zdobywanym od 1990 r. Początki naszej działalności związane były z dystrybucją oryginalnych części Mitsubishi w Krakowie. Kolejny etap rozpoczął się w 1994 r., kiedy staliśmy się autoryzowanym serwisem Mitsubishi, natomiast okres 1996-1997 był przełomowy ze względu na uzyskanie autoryzacji i otwarcie stacji dealerskiej marek KIA, SsangYong, Mitsubishi.  Od tamtej pory ciągle rozszerzamy ofertę świadczonych usług w zakresie sprzedaży samochodów oraz części zamiennych, napraw mechanicznych, blacharskich i lakierniczych.

 

Obecnie jesteśmy autoryzowanym dealerem i serwisem samochodów marek: KIA, Mitsubishi, SsangYong. W naszej siedzibie przy ul. Klimeckiego 25 w Krakowie mogą Państwo znaleźć salony wszystkich powyższych marek, a także w pełni wyposażone hale warsztatowe, blacharnię i lakiernię oraz sklep z częściami zamiennymi. Przykładamy niesamowitą wagę do jakości świadczonych przez nas usług, dlatego oprócz wykwalifikowanej kadry specjalistów, posiadamy najnowocześniejsze zaplecze technologiczne. Możemy się także pochwalić zdobytym w 2005 roku certyfikatem ISO 9001.

 

Wielokrotnie zajmowaliśmy czołowe pozycje w rankingach najlepszych dealerów marek KIA, Mitsubishi i SsangYong, dzięki czemu możemy poszczycić się dużą ilością sprzedanych samochodów i zadowolonych oraz klientów.

 

Swoją renomę jednej z najlepszych stacji dealerskich w Krakowie budowaliśmy również dzięki byciu pionierami w organizowaniu amatorskich rajdów terenowych dla posiadaczy pojazdów Mitsubishi, KIA oraz SsangYong oraz spotkań szkoleniowych, których tematyką było doskonalenie bezpiecznej i świadomej jazdy samochodem.

Działalność firmy RM Filipowicz wywodzi się przede wszystkim z wieloletniej  pasji jej założyciela do motoryzacji, a zwłaszcza samochodów z Azji. Marek Filipowicz zafascynowany dalekowschodnią  precyzją i innowacyjnością, zapragnął przenieść ją do Krakowa. Dzięki temu oraz kilkudziesięciu współpracownikom współtworzącym firmę od ponad 25 lat z powodzeniem sprzedajemy i naprawiamy samochody.