PRZYCZEPA KEMPINGOWA PREMIO 

MOBILNE WAKACJE DLA CAŁEJ RODZINY

 

PREMIO jest przyczepą idealną pod każdym względem. Jest bardzo przestronna i daje wystarczająco miejsca, aby zabrać ze sobą wszystko co potrzebne podczas podróży karawaningowej. Ponadto zachwyca swoją wagą, która sprawia, że holowanie nigdy nie było prostsze - nawet dla mniejszych pojazdów holowniczych. Idealnie nadaje się do tego, aby po prostu odjechać i spontanicznie odkrywać świat.

 

Zróżnicowane plany mieszkalne oferują idealne dopasowanie dla każdego - od kompaktowego karawanu dla dwóch, do przyczep uznawanych za prawdziwe cuda rodzinne. Wszystkie z nich są szczególnie przystępne i zaprojektowane tak, aby można było cieszyć się najlepszym samopoczuciem i nieograniczonym komfortem. PREMIO idealnie odzwierciedla dobry stosunek ceny do jakości.

PRZYCZEPA KEMPINGOWA PREMIO PLUS

MOBILNE WAKACJE DLA DUŻEJ RODZINY

 

Nowy Premio Plus oferuje nieograniczone poczucie komfortu i dobrą atmosferę, z dużą ilością dodatków. Jest nie tylko lżejszy i praktyczniejszy niż inne przyczepy, ale także posiada komplet udogodnień potrzebnych do udanego wyjazdu na wakacje z całą rodziną. Wszystko zaczyna się od ogromnych rezerw załadunkowych i dużej przestrzeni.

 

Zachwyca również mnóstwo sprytnych pomysłów, takich jak unikalne składane łóżko, sprawiające, że w koncepcji przyczepy może być nawet do siedmiu koi! Premio plus jest bardzo kompaktowy i praktycznie idealny dla rodzin, które chcą w niedrogi sposób rozpocząć przygodę z karawaningiem.

PRZYCZEPA KEMPINGOWA AVERSO

WIĘCEJ RADOŚCI Z WAKACJI

 

Przyczepa zaprojektowana z myślą o jak najlepszym wykorzystaniu piękna wakacji. Nowa Averso spełnia niemal wszystkie życzenia osób nastawionych na podróżowanie z przyczepą kempingową. Jest to elegancka karawana ze stylowym wzornictwem i bogatym wyposażeniem standardowym.

 

Nowocześnie wykonana, z dachem z włókna szklanego oraz najnowszymi technologiami bezpieczeństwa, idealnie odzwierciedla podejście Bürstner przy projektowaniu swoich pojazdów. Averso oferuje aż 11 różnorodnych układów, dając przy tym wiele możliwości wyboru - w zależności od preferencji. Uwagę zwraca także bardzo atrakcyjna cena przyczep.

PRZYCZEPA KEMPINGOWA AVERSO PLUS

JESZCZE WIĘCEJ RADOŚCI Z WAKACJI

 

Ci, którzy chcą zachować elastyczność podczas planowania swoich rodzinnych wakacji, będą czuć się jak w domu z Averso Plus. Zapraszamy do ucieczki od codzienności i korzystania z szerokiej gamy udogodnień, zarówno jako para podczas weekendu, jak też cała rodzina w czasie wakacji. Ta kompaktowa i funkcjonalna przyczepa jest gotowa na wszystko.

 

Averso Plus cechuje się innowacyjnym łóżkiem rozkładanym w dół – pochodzącym oryginalnie od wynalazcy, gdyż to właśnie firma Buerstner dokonała pierwszego montażu rozkładanego łóżka w przyczepie kempingowej. Rozwiązanie to oferuje Państwu dwa dodatkowe miejsca do spania, które znikają w dowolnej chwili. Wszystko to stwarza przestrzeń dla dobrego samopoczucia i więcej miejsca wewnątrz, przy równocześnie kompaktowych wymiarach zewnętrznych i niskiej wadze. Nawet mniejsze pojazdy holownicze nie napotkają tutaj problemów. Bogactwo pomysłów jest imponujące.

PRZYCZEPA KEMPINGOWA AVERSO TOP

WAKACJI Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI 

 

Dla tych, którzy nie chcą rezygnować z dodatkowych porcji luksusu na wakacjach, Averso Top z dziesięcioma różnymi układami sprawdza się najlepiej. Elegancję widać już z zewnątrz – dzięki specjalnej konstrukcji i zastosowaniu gładkiej blachy, felg aluminiowych, jak również jednoczęściowej konstrukcji drzwi ze zintegrowanym oknem.

 

Wnętrze charakteryzuje się naprawdę wysoką klasą i robi wielkie wrażenie szczególnie bogatym wyposażeniem. Oczywiście, wszystko idzie w parze ze specjalnymi technologiami lekkiej budowy Buerstner. Z Averso Top, wszystko jest po prostu Top.