SsangYong Tivoli

 

Tivoli – najnowszy model SUV-a w segmencie B z samonośnym nadwoziem i o charakterystycznym miejskim i dynamicznym wyglądzie. W Tivoli z powodzeniem połączono wspaniały projekt z dobrze przemyślaną funkcjonalnością i wygodą. W samochodzie zastosowano zupełnie nową płytę podłogową, nowe nadwozie i dwa nowe silniki, benzynowy i diesla. Projektanci Tivoli szczególny nacisk położyli na bezpieczeństwo pasażerów, dlatego samochód może pochwalić się najlepszymi zabezpieczeniami w swojej klasie.

SsangYong Korando

 

Nowe Korando to innowacyjna, modna elegancja wnętrza, jak i  linii zewnętrznej. Ten wielce ekscytujący oraz niezawodny samochód kompaktowy klasy SUV zapewni każdemu swojemu użytkownikowi pełnię satysfakcji. SsangYong Korando wspaniale prezentuje się na miejskich ulicach, wyróżnia się swym charakterystycznym wyglądem i komfortem jazdy. Nowe Korando będzie powodem do dumy dla każdego, kto ceni sobie nieprzeciętny wygląd i chce, aby jego samochód odrobinę wyróżniał sie w wielkomiejskim tłumie.

SsangYong Rexton

 

Rexton dumnie kontynuuje tradycje swoich poprzedników. Linia nadwozia i wnętrze samochodu ma niepowtarzalny luksusowy wygląd, skrywając pod maską nowy ekonomiczny silnik. Rexton W posiada wszystko, co zawsze w nim ceniliście, a nawet jeszcze więcej. Wytrzymałość w nowoczesnym i wyrafinowanym stylu. Gdy patrzymy na Rextona W, od razu rzucają się nam w oczy jego zmodernizowany grill i reflektory soczewkowe, zaprojektowane tak, by przypominały oczy orła.

SsangYong Rodius

 

Nowy Rodius wspomaga cię zarówno w rekreacji, jak i pracy, a jazda nim jest jednakowo przyjemna dla kierowcy i pasażera. Z nowym Rodiusem możesz pojechać dokąd tylko zapragniesz i wziąć ze sobą co tylko zapragniesz. Dzięki drzwiom wahadłowym i tylnemu słupkowi nowy Rodius zdecydowanie wyróżnia się spośród tłumu innych samochodów typu minivan. Już od pierwszego momentu w oczy rzuca się charakterystyczna linia boczna nowego Rodiusa.

SsangYong Actyon Sports

 

Nowy actyon sports jest mocniejszy. Nowy, mocny silnik, dynamiczna sylwetka i mniejsze zużycie paliwa to cechy naszego atrakcyjnego sportowo-użytkowego pickupa marki SsangYong. Nowy Actyon Sports usprawni Twoją pracę i uprzyjemni wypoczynekI sprawia więcej frajdy. Znakomite walory użytkowe, wygoda i funkcjonalność nowego Actyona Sports ułatwią i uprzyjemnią spędzanie wolnego czasu. By żyło się lepiej.

SsangYong XLV

 

SsangYong XLV to samochód prawdziwe wielofunkcyjny. Przedstawiamy najnowszze model miejskiego suv-a, dzięki któremu Twoje życie stanie się łatwiejsze pod niemal każdym względem. ssangyong xlv to samochód stylowy nowoczesny a przede wszystkim szalenie praktyczny, służący do zabawy i pracy.

Wnętrze kabiny nowego SUV-a SsangYonga XLV jest równocześnie dynamiczne i zachwycające, wyposażone w najlepsze materiały wykończeniowe zapewniające luksusową atmosferę i stylowy wygląd.