#ZOSTAŃWDOMU SERWIS PRZYJEDZIE DO CIEBIE 

Dla Waszego bezpieczeństwa oraz z uwagi na znaczne ograniczenia w poruszaniu się w przestrzeni publicznej, uruchomiliśmy usługę odbioru samochodu ze wskazanego miejsca.


Jak to działa?

Skontaktuj się z naszym Doradcą serwisowym lub wypełnij formularz online wskazując datę, godzinę i miejsce odbioru samochodu. 

UMÓW ODBIÓR AUTA ONLINE

darmowa usługę odbioru samochodu ze wskazanego miejsca

Nasi pracownicy odbiorą samochód ze wskazanego miejsca o wyznaczonym czasie i dowiozą go do serwisu, gdzie wykonamy wszystkie umówione prace.


Pełnej dezynfekcja samochodu

Po zakończonej usłudze, dokonamy pełnej dezynfekcji samochodu – ozonowanie wnętrza kabiny oraz mycie specjalnym płynem dotykanych powierzchni.


Pracownik odwiezie samochód we wskazane miejsce

Nasz pracownik wyposażony w odpowiednie zabezpieczenia, odwiezie samochód we wskazane miejsce.

NASI PRACOWNICY SĄ DO TWOJEJ DYSPOZYCJI


Autoryzowany Serwis

Kia - Mitsubishi - SsangYong

w Krakowie

od 7:00 do 18:00

Weekend nieczynne

 

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Wiktoria

Janiszewska

Recepcja Serwisu

 

+48 695 66 11 33

wiktoria.janiszewska@rmfilipowicz.pl

Andrzej

Kurowski

Doradca Serwisowy

 

+48 695 66 00 44

andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

Dariusz

Król

Kierownik Serwisu

 

+48 601 66 90 29

dariusz.krol@rmfilipowicz.pl

Justyna

Nowakowska

Recepcja Serwisu


+48 697 60 86 05

justyna.nowakowska@rmfilipowicz.pl​​​​​​​

Dariusz

Nosek

Doradca Serwisowy

 

+48 695 66 00 33

andrzej.kurowski@rmfilipowicz.pl

Mateusz

Kubas

Doradca Serwisowy

 

+48 697 60 86 01

mateusz.kubas@rmfilipowicz.pl

Grzegorz

Igielski

Zastępca Kierownika Serwisu

Specjalista ds. Gwarancji

+48 695 66 22 22

grzegorz.igielski@rmfilipowicz.pl


Części zamienne

Kia - Mitsubishi - SsangYong

w Krakowie

od 7:00 do 17:00

Weekend nieczynne

 

Kraków Zabłocie

ul. Klimeckiego 25

Wojciech

Rodak

Kierownik działu części zamiennych


+48 695 66 00 77

wojciech.rodak@rmfilipowicz.pl

Przemysłąw

Grodecki

Specjalisata ds. części zamiennych

 

+48 695 66 00 77

adrian.plaszczyca@rmfilipowicz.pl

Michał

Ropa

Specjalisata ds. części zamiennych

 

+48 661 55 95 59

michal.ropa@rmfilipowicz.pl

Grzegorz

Światowiec

Specjalisata ds. części zamiennych Samochodów powypadkowych

+48 695 66 22 11

grzegorz.swiatowiec@rmfilipowicz.pl



Likwidacjia Szkód

Komunikacyjnych

i Naprawy Powypadkowe

o 8:00 do 16:00

Weekend nieczynne



Kraków Zabłocie

ul. J. Dekerta 44

Marcin

Muntean

Kierownik ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 607 28 64 44

marcin.muntean@rmfilipowicz.pl

Anna

Gajos

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 603 63 03 40

anna.gajos@rmfilipowicz.pl

Rafał

Cetnarowicz

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 695 66 33 00

rafal.cetnarowicz@rmfilipowicz.pl

Krzysztof

Piekarczyk

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 695 66 22 55

krzysztof.piekarczyk@rmfilipowicz.pl

Tomasz

Sławiński

Specjalista ds. likwidacji szkód komunikacyjnych

+48 605 55 73 35

tomasz.slawinski@rmfilipowicz.pl

Grzegorz

Światowiec

Specjalisata ds. części zamiennych Samochodów powypadkowych

+48 695 66 22 11

grzegorz.swiatowiec@rmfilipowicz.pl