WYPRZEDAŻ ROCZNIKA 2017

Skrojony na miarę Twoich oczekiwań Mitsubishi ASX ma elegancki, energetyczny styl, rozwiązania technologiczne dbające o środowisko oraz udogodnienia, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Nowe światła do jazdy dziennej wykonane w technologii LED nadają mu bardziej rasowy, drapieżny wygląd, a 17-calowe aluminiowe felgi otrzymały bardziej atrakcyjny wzór.

Samochód to więcej niż środek transportu, a Outlander to jeszcze więcej niż samochód. Kiedy otwierasz drzwi i siadasz za kierownicą, wita Cię wnętrze, które oferuje wiele udogodnień. Wszystkim detalom od najwyższej jakości materiałów, przez lśniące akcenty, po rozmieszczenie przycisków poświęciliśmy wiele uwagi. Każdy został zaprojektowany i wykonany z niezwykłą starannością.

KOMPLET

OPON ZIMOWYCH

W CENIE AUTA

Dzięki zaawansowanemu systemowi 4WD Mitsubishi L200 to samochód do pracy nawet w najtrudniejszym terenie. Niewielki promień skrętu pozwoli Ci poruszać się w wyjątkowo wąskich przestrzeniach, a dzięki największej w tej klasie aut ładowności Mitsubishi L200 będzie pick-upem do zadań specjalnych. Teraz dojedziesz praktycznie wszędzie i przewieziesz prawie wszystko.

KOMPLET

OPON ZIMOWYCH

W CENIE AUTA

Wytrzymały, a jednocześnie wyrafinowany. Elegancka, śmiała i mocna konstrukcja Pajero jest odzwierciedleniem nie tylko prawdziwego charakteru tego modelu, ale również jego prestiżu. Udoskonalenia w zakresie konstrukcji i technologii obejmują lepsze prowadzenie, mniejszy poziom hałasu i wyższy poziom bezpieczeństwa, a także poprawę osiągów i komfortu jazdy.

KOMPLET

OPON ZIMOWYCH

W CENIE AUTA

* Oferta dotyczy modelu Mitsubishi Outlander w wersji Invite Plus. Dodatkowo opony zimowe gratis.

** Oferta dotyczy modelu Mitsubishi ASX. Dostępny do wyczerpania zapasów magazynowych z produkcji 2017.

Rabat 30 000 zł to oferta wyłącznie dla przedsiębiorców, dotyczy modelu Mitsubishi Pajero.